*** MATY DO PRZESADZANIA ROŚLIN ***
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 300 PLN Z DARMOWĄ WYSYŁKĄ

O CLAP Plants

Sprawdź opinie zadowolonych Klientów!

Kim jesteśmy i co robimy?

 

Cześć!

CLAP Plants to przykład tego jak własną, wieloletnią pasję przekuć w codzienną pracę. Zdobywając wiedzę i doświadczenie w uprawie roślin i ich pielęgnacji dla własnych potrzeb, postanowiliśmy w końcu wyjść do Was i zarażać naszą miłością do roślin i dobrego designu. CLAP Plants to nie tylko rośliny! To również akcesoria do roślin, a także dodatki codziennego użytku z motywami roślinnymi.

Nie zmienia to jednak faktu, że naszym konikiem są rośliny kolekcjonerskie. Bardzo cieszy nas to, że jest wielu, którzy szukają ciekawych i rzadkich roślin chcąc przy tym dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także takich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aroidami.

Nie ograniczamy się jednak tylko do tzw. białych kruków, oferujemy naszym Klientom także rośliny mniej wymagające, które w prosty sposób nadadzą unikalny charakter każdemu wnętrzu!

…a co Wy zyskujecie kupując u nas?

  • Przede wszystkim nie stworzyliśmy tego miejsca z myślą o masowej sprzedaży. Planów rozwoju i pomysłów na poszerzenie asortymentu mamy cały ogrom, ale nasze podejście nigdy się nie zmieni!

  • Pewność, że dostaniesz zdrową sadzonkę. Kupując nasze rośliny, otrzymasz piękne, a przede wszystkim w pełni zdrowe okazy. Oferujemy jedynie sadzonki, co do których jesteśmy pewni, że mogą wyruszyć do nowego domu, a o każdy egzemplarz dbamy tak samo!

  • Kupujesz to co widzisz na stronie. W przypadku gatunków kolekcjonerskich otrzymasz dokładnie tą roślinę, która jest prezentowana na zdjęciu.
    W przypadku roślin popularnych każdy egzemplarz jest również sprowadzany pod kątem jego jakości przed wysyłką do Was.

  • Wsparcie, dobrą radę i indywidualne podejście. Chętnie podpowiemy, udzielimy rady czy podtrzymamy na duchu :)

  • Niezawodny system pakowania roślin! Możesz być pewien, że paczka zostanie zapakowana profesjonalnie i zapewni roślinie bezpieczny transport do Twojego domu. Mówią, że pakujemy najlepiej <3! 99% naszych Klientów ceni nasz system pakowania!


Wasi,
Aga, Krzysiek & Luna

niedziela,poniedziałek,wtorek,środa,czwartek,piątek,sobota
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
Za mało dostępnych produktów. Zostało tylko [max].
Przeglądaj listę życzeńUsuń listę życzeń